Rolety wewnętrzne

ROLETY DZIEŃ I NOC

Nowoczesne podejście w zakresie zaciemniania twojego wnętrza prezentują rolety Dzień i Noc. Jest to model wykorzystujący dwa rodzaje tkanin – mniej i bardziej przepuszczającą słońce. Naprzemienne ich ułożenie sprawia, że możliwości regulacji natężenia światła są bardzo duże  Posiadamy w ofercie różne warianty kolorystyczne, także dzięki czemu mogą Państwo dopasować produkt do swojego mieszkania. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami którzy, pomogą wybrać odpowiednie rolety dla państwa 

 

 

ROLETY PRESTIŻ

Zapewniają skuteczną ochronę przed intensywnym słoncem. Montowane są w pomieszczeniach na ramach okien. Oferowane przez nas modele odznaczają się dużą funkcjonalnością i stylowym wyglądem. Proponujemy bardzo ciekawy design tkanin, wykorzystanych przy każdym modelu rolety zewnętrznej.

ROLETY DACHOWE

Okna dachowe wpuszczają do wnętrza twojego mieszkania lub domu  słońce i rozświetlają wnętrze. Aby móc kontrolować ilość wpadającego światła należy zaopatrzyć się w rolety do okien dachowych naszej firmy sułtan, które zapewnią uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza oraz przy mocnych błyskach słońca.

Przewiń do góry