Plisy

Plisy okienne

Plisy i duoplisy to bardzo ciekawy sposób osłony okiennej. Największą  ich zaleta jest możliwość stosowania w oknach o nietypowych kształtach zarówno ściennych, jak i dachowych. Tkaniny jakie wykorzystujemy do produkcji plis, pozwalają uzyskać wspaniałe efekty świetlne. Zapewniamy duży wybór kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie u nas to czego szuka.

Materiał plisy zamontowany pomiędzy dwiema listwami (górną i dolną) to rozwiązanie idealne do kuchni lub jadalni. Materiał zwijany i rozwijany jest za pomocą dwóch niewielkich rączek, znajdujących się przy górnej i dolnej krawędzi tkaniny, zapewniając tym samym zasłonięcie wybranego fragmentu okna.

Plisy dachowe

Plisy Dachowe to nowoczesne rozwiązanie, które powoli zastępuje na naszych oknach obecne rolety do okien dachowych. . Plisa na okna dachowe zabezpiecza Twoje poddasze przed promieniami słońca  i zaciemnia wnętrze jednocześnie chroniąc je  przed ciągłym nagrzewaniem. Wewnętrzne plisy dachowe naszej firmy Sułtan Rolety pomagają uzyskać klimatyczne i funkcjonalne oświetlenie wnętrza. Rolety plisowane do okien dachowych  dedykowane są do pomieszczeń w których zależy nam na prywatności bez konieczności zasłaniania całej powierzchni okna

Przewiń do góry